بنر اقساطی جدید

در زمان کرونا چگونه آینده برندمان را با سئو پایدارتر کنیم؟

در زمان کرونا چگونه آینده برندمان را با سئو پایدارتر کنیم؟

خدمات سئو در حال حاضر یکی ا مهم ترین خدمات برای سایت ها میباشد.با توجه به رخداد های اخیر کشور ها زمان آن رسیده که به روش های نوین بازاریابی روی بیاورید تا به بهترین نحو ممکن از کسب و کار خود حفاظت کنید.

 

تغییرات بازاریابی از زمان شیوع کرونا

 

طی تحقیقات انجام گرفته از بازاریابان ، در خصوص اینده نگری آنها در خصوص وضعیت کسب و کار ها  نتایج زیر حاصل شد:

  • شصت و پنج درصد  پیش بینی کاهش بودجه سالانه برای بازاریابی را داشتند.
  • هشتاد و شش درصد پیش بینی کردند که دستیابی به اهدافی که تعیین کرده بودند سخت تر خواهد بود.
  • سی و پنج درصد از پاسخ دهندگان اعلام کردند که نگرانی آن ها در زمینه ویروس کرونا بر بازاریابی، کاهش بودجه آنها بوده است.
  • پنجاه و هشت درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند که اگر با یک رکود  مواجه شوند، مجبور خواهند بود که بودجه های خود را کم کنند.
  • شصت و سه درصد از افراد اعلام کردند که در این برهه سئو سایت اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

در حالی که کمبود بودجه بیشترین نگرانی مجموعه ها بوده است،  تعدیل کارکنان و  کم شدن کانال های بازاریابی نیز از جمله تهدیدات عمده این حوزه شناخته شد.

ولی اکثر بازاریابان معتقدند که سئو در این زمان اهمییت بسیار بالایی پیدا کرده است.

 

برایی آینده خود سرمایه گذاری کنید.

SEO به صورت کلی زمانبر و بلند مدت است. است. کمپانی هایی که در سئو سرمایه گذاری می کنند، در واقع این اطمینان را برای خود ایجاد میکنند که در  آینده نیز فروش خواهند داشت.

شرکت هایی که صرفا روی  رسانه های پولی برای بازاریابی خودمتمرکز بوده اند، به شدت تحت تاثیر شرایط حال حاضر قرار گرفته اند. شما باید فعالیتی انجام دهید که شرکتتان  در این گروه قرار نگیرد.

جالب است بدانید که کووید-۱۹ نمونه ای از هر اتفاقی است که امکان دارد در طول تاریخ  اتفاق بیفتد و کسب شما را به شدت تغییر داده و شرایط نا مساعد کند. برنامه ریزی برای این شرایط میواند نجات بخش شما باشد.

 

مبل آباد با ایجاد شبکه‌ای سیستماتیک برای ارتباط میان ذینفعان حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی بر بستر فن‌آوری روز این امکان را فراهم کرده که عرضه‌کنندگان کالا و ارائه‌کنندگان خدمات به‌آسانی با مخاطبان و مصرف‌کنندگان خود ارتباط مؤثر و دوسویه برقرار نمایند.پلت فرم جامع مبل آباد ترکیبی است از یک فروشگاه بزرگ اینترنتی محصولات حوزه مبلمان که عرضه‌کنندگان این محصولات می‌توانند با استفاده از امکانات آن محصولات خود را به بازار عرضه کرده و به فروش رسانند، یک شبکه اجتماعی تخصصی که پروفایل و صفحات آن به‌وسیله خود مشارکت‌کنندگان ایجاد، مدیریت و به‌روزآوری می‌شود و یک بخش محتوایی به نام بخش مطالب که نقش رسانه‌ای برای اطلاع‌رسانی و انتقال دانش و تجربه را ایفا می‌کند. khooger.com بخش فروشگاه اینترنتی وب‌سایت مبل آباد اتفاقی تازه را که جای آن در صنعت مبلمان خالی بود رقم‌زده است. این اتفاق ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از کالاهای قابل‌دسترس در حوزه مبلمان است که امکان مشاهده، مقایسه، انتخاب و خریداری کالای مبلمان و دکوراسیون از برندهای مختلف را به متقاضی این کالاها می‌دهد.شبکه اجتماعی تخصصی مبل آباد این امکان را برای طراحان داخلی و سایر ارائه‌کنندگان خدمات در حوزه معماری و دکوراسیون فراهم می‌کند که با ایجاد صفحه اختصاصی برای خودشان از قابلیت‌های این پایگاه برای اطلاع‌رسانی و دسترسی به مخاطب استفاده کنند. نمایش اطلاعات تماس، توضیح در خصوص فعالیت‌ها، ایجاد گالری‌های متعدد برای نمایش پروژه‌ها، امکان دنبال شدن و دنبال کردن فعالیت‌ها (follow)، دریافت نظرات و سؤالات مخاطبان و امکان پاسخگویی به آن از طریق این فضا و امکان ارسال لینک تصاویر با پست الکترونیک یا از طریق اپلکیشن های متداول گوشی‌های هوشمند برخی از امکانات بهره‌برداری از این فضا هستند.

 سوالی دارید!؟ 021-44442612

khooger