بنر اقساطی جدید

بروزسانی هسته گوگل

بروزسانی هسته گوگل

آقای  Danny Sullivan از کمپانی گوگل در تاریخ ۴ May امسال(۲۰۲۰) توییت کرد که دومین بروزسانی هسته گوگل در سال ۲۰۲۰ شروع شده است که عنوان آن  May 2020 Core Update است.

توئیت او به صورت زیر است:

جدیدترین بروزرسانی هسته گوگل

توئیت گوگل در مورد اپدیت هسته

 

نتایجی که به دست امده از تحقیقات و جستجو های شرکت semrush است.

 

کاهش و  افزایش سایت ها در بروزرسانی جدید هسته گوگل

بدر نظر داشته باشید آپدیت جدید هسته ی  گوگل جهت ایجاد تغییرات چشمگیر در نتیجه های جستجو و برای همه ی زبان ها و کشور ها است.

این مورد همزمان با ویروس کرونا در دنیا باعث تعجب کاربران شده است.

در پژوهش هایی که semrush  انجام داده ، نوسانات در ۷ روز قبل و ۲ روز بعد از آپدیت مورد بررسی قرار گرفته است.

بیشترین حوزه هایی که تحت تاثیر قرار گرفته اند به صورت زیر است:

  • گردشگری
  • ملک
  • پطشکی و سلامت
  • حیوان ها
  • جامعه

 

اضافه بر موارد گفته شده ، اکثر تغییر ها در رتبه سایت ها در آمریکا، بر سایت هایی  که ترافیک ماهانه آنها از یک میلیون بیشتر بوده است ، اتفاق افتاده است.

 

چه کاری باید در در دوره بروزرسانی هسته گوگل انجام دهیم؟

 

پیشنهاد های گوگل در مورد بروزرسانی ها همیشه برابر است.

 

گوگل در مورد هر بروزسانی هسته ای که انجام می دهد این هدف را دارد که پاسخ نزدیک تر را پیدا کند.بنابراین حتما محتوای ارزشمند و با  کیفیت را در پست های خود قرار دهید و شعف مشتری را در نظر بگیرید.

در اخر پیشنهاد میشود در زمان بروزسانی هسته گوگل در سایت خود تغییر اساسی ایجاد نکنید، مگر بهینه سازی کد از هر لحاظ تاثیر مهم و مثبتی بر سئو سایت دارد، با بهینه سازی سایت ،سرعت بارگزاری سایت بالاتر رفته و موتورهای جستجو آسانتر سایت را ناسایی می کنند.

 

جهت مشاوره و دریافت خدمات حرفه ای سئو میتوانید با همکاران ما در رهپندار تماس حاصل نمایید.

مبل آباد با ایجاد شبکه‌ای سیستماتیک برای ارتباط میان ذینفعان حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی بر بستر فن‌آوری روز این امکان را فراهم کرده که عرضه‌کنندگان کالا و ارائه‌کنندگان خدمات به‌آسانی با مخاطبان و مصرف‌کنندگان خود ارتباط مؤثر و دوسویه برقرار نمایند.پلت فرم جامع مبل آباد ترکیبی است از یک فروشگاه بزرگ اینترنتی محصولات حوزه مبلمان که عرضه‌کنندگان این محصولات می‌توانند با استفاده از امکانات آن محصولات خود را به بازار عرضه کرده و به فروش رسانند، یک شبکه اجتماعی تخصصی که پروفایل و صفحات آن به‌وسیله خود مشارکت‌کنندگان ایجاد، مدیریت و به‌روزآوری می‌شود و یک بخش محتوایی به نام بخش مطالب که نقش رسانه‌ای برای اطلاع‌رسانی و انتقال دانش و تجربه را ایفا می‌کند. khooger.com بخش فروشگاه اینترنتی وب‌سایت مبل آباد اتفاقی تازه را که جای آن در صنعت مبلمان خالی بود رقم‌زده است. این اتفاق ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از کالاهای قابل‌دسترس در حوزه مبلمان است که امکان مشاهده، مقایسه، انتخاب و خریداری کالای مبلمان و دکوراسیون از برندهای مختلف را به متقاضی این کالاها می‌دهد.شبکه اجتماعی تخصصی مبل آباد این امکان را برای طراحان داخلی و سایر ارائه‌کنندگان خدمات در حوزه معماری و دکوراسیون فراهم می‌کند که با ایجاد صفحه اختصاصی برای خودشان از قابلیت‌های این پایگاه برای اطلاع‌رسانی و دسترسی به مخاطب استفاده کنند. نمایش اطلاعات تماس، توضیح در خصوص فعالیت‌ها، ایجاد گالری‌های متعدد برای نمایش پروژه‌ها، امکان دنبال شدن و دنبال کردن فعالیت‌ها (follow)، دریافت نظرات و سؤالات مخاطبان و امکان پاسخگویی به آن از طریق این فضا و امکان ارسال لینک تصاویر با پست الکترونیک یا از طریق اپلکیشن های متداول گوشی‌های هوشمند برخی از امکانات بهره‌برداری از این فضا هستند.

 سوالی دارید!؟ 021-44442612

khooger