بنر اقساطی جدید

اهمیت تگ های هدر در سئو

اهمیت تگ های هدر در سئو

به دلیل اهمیت بالای تگ هدر برای خدمات حرفه ای سئو نیاز است که در مورد آن اطلاعات بیشتری داشته باشیم.

تگ هدر  ، یک تیتر html است، که امکان دریافت کردن خلاصه ای از مطلب و درک بهتر متن و محتوا را به موتورهای جستجو میدهد.

 

نکات اصلی

تگ های هدر ترتیب ها و وضوح متن را مشخص میکنند.

این تگ ها، ویرایش و خوانایی متن را به طور چشمگیری افزایش داده و دریافت خلاصه وضوع را روان تر میکند.

یکی از نکات اصلی در این بحث تعداد تگ های h1 بوده است که گوگل اعلام کرد که تعداد این تگ ها در صفحه مهم نیست.

 

همچنین ، این تگ ها به مقدار زیادی در جایگاه و رتبه گوگل تاثیر دارد.

توییت مت کاتس( Matt Cutts ( از مهندسان شرکت گوگل به صورت زیر است:

“زمانی که به سایت ها رنک می دهیم، از عبارات داخل عنوان، داخل URL و حتی چیزهایی که با تگ ها هایلایت شده اند استفاده می کنیم.”

 

تگ هدر

نکته دیگر هدر جلب کننده و زیبا است، زیرا این هدر بسیار بیشتر از هدر های دیگر در مرکز توجه و دید کاربر اصلی قرار می گیرد.در اصل، در بسیاری از موارد تگ h1  تعیین می کند که کاربر ادامه متن را بخواند.به همین علت مهم است که ان را با دقت بنویسید.

در نهایت با توجه به مقاله های گوناگون میتوان گفت این تگ ها تاثیر مستقیم در سئو ندارد،اما برای اجرای سئو به بهترین حالت نیاز است تا تمامی موارد رعایت شود.

به این علت که کاربر با تگ های هدر ارتباط زیادی دارد، بهینه سازی این تگ ها می تواند تاثیر بسیار خوبی درک موضوع و ایجاد محتوای ارزشمند داشته باشد.

همان محتوای ارزشمندی که گوگل  برای ان بالاترین اهمیت را قائل است.

شرکت گوگل پیوسته در تلاش است با بروزرسانی موتور جوستجو خود سایت های با کیفیت تر را در رده های بالاتر قرار دهد.

 

مبل آباد با ایجاد شبکه‌ای سیستماتیک برای ارتباط میان ذینفعان حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی بر بستر فن‌آوری روز این امکان را فراهم کرده که عرضه‌کنندگان کالا و ارائه‌کنندگان خدمات به‌آسانی با مخاطبان و مصرف‌کنندگان خود ارتباط مؤثر و دوسویه برقرار نمایند.پلت فرم جامع مبل آباد ترکیبی است از یک فروشگاه بزرگ اینترنتی محصولات حوزه مبلمان که عرضه‌کنندگان این محصولات می‌توانند با استفاده از امکانات آن محصولات خود را به بازار عرضه کرده و به فروش رسانند، یک شبکه اجتماعی تخصصی که پروفایل و صفحات آن به‌وسیله خود مشارکت‌کنندگان ایجاد، مدیریت و به‌روزآوری می‌شود و یک بخش محتوایی به نام بخش مطالب که نقش رسانه‌ای برای اطلاع‌رسانی و انتقال دانش و تجربه را ایفا می‌کند. khooger.com بخش فروشگاه اینترنتی وب‌سایت مبل آباد اتفاقی تازه را که جای آن در صنعت مبلمان خالی بود رقم‌زده است. این اتفاق ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از کالاهای قابل‌دسترس در حوزه مبلمان است که امکان مشاهده، مقایسه، انتخاب و خریداری کالای مبلمان و دکوراسیون از برندهای مختلف را به متقاضی این کالاها می‌دهد.شبکه اجتماعی تخصصی مبل آباد این امکان را برای طراحان داخلی و سایر ارائه‌کنندگان خدمات در حوزه معماری و دکوراسیون فراهم می‌کند که با ایجاد صفحه اختصاصی برای خودشان از قابلیت‌های این پایگاه برای اطلاع‌رسانی و دسترسی به مخاطب استفاده کنند. نمایش اطلاعات تماس، توضیح در خصوص فعالیت‌ها، ایجاد گالری‌های متعدد برای نمایش پروژه‌ها، امکان دنبال شدن و دنبال کردن فعالیت‌ها (follow)، دریافت نظرات و سؤالات مخاطبان و امکان پاسخگویی به آن از طریق این فضا و امکان ارسال لینک تصاویر با پست الکترونیک یا از طریق اپلکیشن های متداول گوشی‌های هوشمند برخی از امکانات بهره‌برداری از این فضا هستند.

 سوالی دارید!؟ 021-44442612

khooger